Prezydent zaprasza na „Biało-Czerwony Marsz 100-lecia Odzyskania Niepodległości”

0
234

Biało-Czerwony Marsz 100 lecia Odzyskania Niepodległości” to uroczystość państwowa organizowana przez władze Rzeczypospolitej. Zaproszeni są Wszyscy. Przyjdźmy tylko z biało-czerwonymi flagami! Bądźmy razem! Pokażmy, że Polska jest jedna, radosna i wspólna! – zaapelował Prezydent Andrzej Duda we wtorek wieczorem na Twitterze. 

 

img 7415

 

Wcześniej Prezydent spotkał sie z Premierem Mateuszem Morawieckim. Ustalono, że zgodnie z propozycjami środowisk kombatanckich, 11 listopada zorganizowany zostanie państwowy, biało-czerwony marsz z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kwestie organizacyjne marszu spoczywać będą na Rządzie RP.

Poprzedni artykułPrezydent podpisał ustawę ws. 12 listopada. Gowin krytykuje…
Następny artykułGospodarka nie ma wolnego. Jak 12 listopada wpłynie na rynek walut