Strona główna Strony internetowe Strona WWW – wersja Mini

Strona WWW – wersja Mini

Dobrze wiesz, że strona internetowa to obecnie niezbędne narzędzie w biznesie, bez względu na jego wielkość. Masz jednak bardzo ograniczony budżet, a jednocześnie nie chcesz, aby klienci czerpali informacje o Twojej ofercie z byle jakiej witryny. Przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Strona w standardzie Mini to propozycja dla przedsiębiorców, którzy dbają o wizerunek swojej firmy, ale muszą też bardzo pilnować kosztów

 

Strona internetowa

Mini

cena brutto z rabatem

499 PLN

ZAMÓW WWW →

 

 

PROJEKT GRAFICZNY wliczony w cenę jeśli wybierzesz jeden z czterech przedstawionych szablonów: 

Deco-Bud firma budowlana DEMO  
  Moto-garaż - DEMO
  Inteligentny Dom witryna 1
  stomatologia - demo strony internetowej

Klient dostarcza zdjęcia do projektu.

SYSTEM CMS   |  wliczony w cenę    |   Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi. Dostęp do systemu przez Klienta: NIE.

WDROŻENIE | cena 499,00 | Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacja szaty graficznej (WWW w pełni responsywna – dostosowana do urządzeń mobilnych). Umieszczenie treści na 5 podstronach oraz zamieszczenie 5 zdjęć (materiały przygotowane przez klienta) – jest wykonywane nieodpłatnie.

OPCJE DODATKOWE (osobno płatne):

  • Teksty na stronę: 250,00 PLN – opracowanie tekstów na stronę
  • Projekt logo: 199,00 PLN – projekt logo zgodnego ze wzorem B2-Biznes.pl. Indywidualny projekt logo od 899 PLN: zobacz ofertę.

Zalety tego rozwiązania:

Nie stać Cię, aby nie mieć profesjonalnej strony internetowej

Czy wiesz, że większość jednoosobowych działalności gospodarczych zakładanych w Polsce nie przetrwa pierwszych 18 miesięcy? Jednym z powodów jest brak widoczności w Internecie, co bezpośrednio przekłada się na znaczne zawężenie grupy potencjalnych klientów. Brak strony internetowej lub jej bardzo słabe wykonanie praktycznie uniemożliwia zaistnienie marki w świadomości konsumentów. Nie popełnij tego błędu!

Bez względu na to, czy prowadzisz kwiaciarnię, pizzerię czy firmę transportową, już na starcie potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej. Jest ona niezbędna, aby w ogóle móc myśleć o pozyskiwaniu klientów.

Zamawiam stronę Mini →

Dlaczego strona Mini to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

Przede wszystkim dlatego, że nareszcie trafiłeś na ofertę wykonania profesjonalnej strony internetowej za tak atrakcyjną cenę, bez żadnych kruczków, opóźnień, dopłat, a także bez ryzyka otrzymania czegoś, za co musiałbyś się wstydzić. Inwestując 499 złotych masz pewność, że wykonana strona internetowa rzeczywiście będzie mocnym argumentem za wyborem Twojej firmy.

Wybierz stronę Mini, jeśli:

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, ale Twój budżet to maksymalnie 499 złotych brutto.
Chcesz, aby Twoją stronę wykonał zespół specjalistów, a nie przypadkowy freelancer.
Zależy Ci na bardzo szybkim uruchomieniu Twojej nowej strony internetowej
Chcesz od początku budować rozpoznawalną markę, która będzie się kojarzyć z fachowością i najwyższą jakością usług.

Strona Mini to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ za cenę jedynie 499 złotych netto otrzymujesz gotowy produkt, dopasowany do charakteru Twojej działalności, z gwarancją szybkiego wdrożenia oraz pełnego wsparcia technicznego.

Chcesz zainwestować w bardziej rozbudowaną stronę internetową? Sprawdź naszą ofertę →!

Zamów WWW za 499 zł

Prosimy złożyć zamówienie / zapytanie przez poniższy formularz. Gwarantujemy odpowiedź w ciągu 24h przez 365 dni w roku.

Kategorie