Strona główna Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy w naszej ofercie.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom naszych specjalistów posiadamy ogromna wiedzę z zakresu najnowszych technologii na rynku IT. Nasi specjaliści wciąż doskonalą swoje umiejętności i wiedzę, opartą na najnowszych rozwiązaniach rynku światowego. Zapewniamy Państwu szeroki wybór sprzętu komputerowego, akcesoriów, oprogramowania, jak również sprzętu cyfrowego.
Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, naszym priorytetem jest zapewnienie atrakcyjnych cen oraz najwyższej jakości sprzętu. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór sprzętu oraz oprogramowania światowych i renomowanych producentów.

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór sprzętu i oprogramowania światowych i renomowanych producentów.

Dell LogoFirma Dell jest znana wszystkim na całym świecie, przez swoje wieloletnie doświadczenie zbudowała sobie zaufanie wśród klientów. To właśnie dlatego nawiązaliśmy z firmą Dell bliskie relacje. Przez cały czas inwestujemy środki finansowe w szkolenia oferowane przez firmę Dell, chcąc w ten sposób zapewnić wysoki poziom obsługi naszych klientów.

 

Comarch logoNasza firma posiada certyfikaty obejmujące zakres oferty produktów firmy Comarch, co więcej posiadamy specjalizację konkretnych produktów i rozwiązań tej firmy. Dzięki naszym specjalistom posiadającym zarazem wiedzę ogólną, jak i specjalistyczną, gwarantujemy profesjonalną obsługę. Z każdym z Państwa podzielimy się swoją wiedzą techniczną i dogłębną znajomością rynku.

 

intel logoKomputery osobiste, serwery i urządzenia – zbudowane, skonfigurowane i zaprojektowane w oparciu o technologie firmy Intel, to doskonałe rozwiązanie dla klientów rozbudowujących i modernizujących swoje zasoby informatyczne. Firma Intel oferuje swoim klientom sprzęt o wysokiej jakości technicznej.

 

Lenovo logoFirma sprzedająca swój sprzęt w ponad 160 krajach świata. Pracownicy RG Salto przyjdą z pomocą wszystkim, którzy będą zainteresowani sprzętem oferowanym przez tą firmę. Dzięki szerokiej wiedzy na temat produktów Lenovo, jesteśmy w stanie doradzić najbardziej wymagającym klientom.